Love&Care czyli kampania promująca rodzicielstwo bliskości i miłości!

Czy poznaliście już kampanię promującą miłość i troskę? Jeżeli nie, macie ku temu idealną okazję! Kampania społeczna Love&Care organizowana przez markę bobini baby stale podbija serca rodziców! Stale realizowane działania kampanii Love&Care mają na celu promowanie pozytywnych emocji, jakie powinny być pielęgnowane już od pierwszych dni życia każdego maluszka. Kampania trwa od ponad roku i skupia wokół siebie coraz większą liczbę uczestników zaangażowanych w ideę rodzicielstwa bliskości.

Kilka słów o kampanii Love&Care

Kochaj, przytulaj, wspieraj, szanuj, pomagaj, ucz, troszcz się, doceniaj, akceptuj to dekalog Love&Care, który w praktyce jest przybliżany rodzicom za pomocą ciekawych artykułów i skutecznych porad, które można znaleźć na stronie internetowej Love&Care, na dedykowanym profilu na portalu społecznościowym Facebook https://www.facebook.com/AkcjaLoveAndCare/ oraz podczas eventów i spotkań z rodzicami. Tematy poruszane w artykułach dotyczą szerokiego spectrum zagadnień. Możecie znaleźć informacje min. na temat sprawności sensorycznej, karmienia piersią i wiele, wiele innych. Niezmiennie głównymi założeniami kampanii są edukacja oraz budowanie świadomej i zaangażowanej społeczności wobec Love&Care, dlatego koordynatorzy akcji zaplanowali szereg działań przybliżających ideę rodzicielstwa bliskości.

Dlaczego warto dołączyć do społeczności Love &Care?

Atmosfera panująca w domu, a także zachowania kierowane względem dziecka mogą warunkować jego osobowość już od pierwszych dni, dlatego na każdym kroku należy bezwzględnie okazywać miłość i troskę. Wspólne promowanie najważniejszych zasad wychowania w bliskości i miłości wzmaga pozytywne postawy, a także nie pozwala zapominać o tym, jak dużą rolę emocje odgrywają w naszym życiu.

Jak mówi Erna Grońska-Petniak– Koordynator ds. PR w firmie Global Cosmed Group – Love&Care propaguje rodzicielstwo bliskości i miłości. Zależy nam na przekazywaniu wiedzy o tym, że uczucia okazywane od najmłodszych lat (również w życiu płodowym) procentują w przyszłości. Akcja Love&Care daje możliwość zwrócenia uwagi na najważniejszy aspekt ludzkiego życia – na emocje, których z różnych przyczyn coraz mniej okazujemy w życiu codziennym. Jej założenia doskonale korelują z naszą marką bobini baby, czyli z produktami przeznaczonymi dla niemowląt i dzieci. Przez dotyk podczas pielęgnacji i kąpieli rodzice nawiązują więź z maleństwem, a to pierwszy z wielu ważnych kroków do budowania relacji.

Informacje o Love&Care możecie śledzić na stronie internetowej oraz fanpage’u. Dołącz do nas i wspólnie wspierajmy pozytywne emocje!

PODZIEL SIĘ
Marcin Dębowski
Pragnę przekazać zdobyte doświadczenie przyszłym jak i świeżo upieczonym rodzicom. Mam nadzieję, że w moich artykułach znajdziecie odpowiedź na swoje pytania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ